לוגו הפקת אירועים וקייטרינג

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן לאירועים בלתי נשכחים BareFood מלווים אתכם דרך כל התחנות המשמעותיות בחיים.

אנחנו מספקים שירותי קייטרינג לשבת חתן ולכל סוגי האירועים: בריתות, בר או בת מצווה, מסיבת רווקים או רווקות, חתונות, קייטרינג ליום הולדת, קייטרינג לכנסים ולאירועים עסקיים.

קייטריגנ לשבת חתן עורכים אחרי או לפני (ספרדים / אשכנזים) חתונות . גם  באירועי בר מצווה אנו עורכים קייטרינג לשבת חתן.

שבת חתן – אתגר בכל פעם מחדש

עבור קייטרינג לשבת חתן לחתונה או קייטרינג לשבת חתן לבר מצווה, אנחנו עושים הרבה מאוד והדבר מאתגר בכל פעם מחדש. ראשית מכיוון שהאירועים מתקיימים בשבת, ושנית מכיוון שהם בד”כ מתחילים מוקדם בבוקר, תלוי האם מדובר בחורף או בקיץ לפעמים מסיימים בבית הכנסת ובשעה 10:00 האורחים כבר אוכלים, ולפעמים בקיץ או בבתי כנסת רפורמיים, מגיעים ל- 11:00 או 11:30, בכל מקרה אוכלים מוקדם.

טרי, חם וטעים

את שעת הארוחה צריך לקחת בחשבון מבחינת הרכב התפריט, אנו ערוכים לספק אוכל טרי חם וטעים ומאפשרים לכם  קייטרינג בשרי / קייטרינג חלבי, לבחירה, ע”פ טעמכם האישי ותקציב האירוע.

שימו לב לשעת הארוחה, גם מי שמאוד אוהב בשרים ודגים צריך לשאול את עצמו האם הקהל שלו יאכל בשרים ודגים בשעה 10:00 בבוקר, ולהחליט האם הוא מגיש ארוחה חלבית טעימה וקלילה יותר, או ארוחה בשרית טובה.

אלטרנטיבה נוספת למי שרוצה ארוחה בשרית עשירה, היא להציע לאורחים כיבוד קל, פירות, ונשנושים קלים עד שעת ארוחת הצהריים ואז לאכול בשרים טובים כפי שאתם אוהבים.

צוות BareFood ימתין לכם ולאורחים שלכם, בחזרה מבית הכנסת, תמצאו את המקום ערוך ומסודר ושולחן הבופה ערוך לתפארת, ומלא בכל טוב ע”פ התפריט בו בחרתם, אוכל טרי, טעים וחם על השולחן.

תוכלו לבחור בהגשת בופה או בהגשה לשולחנות וגם בצוות המלצרים שלנו שיישאר למהלך כל האירוע, להוסיף מנות שיתרוקנו, לפנות את שולחן הבופה בתום הארוחה, לערוך קינוחים לפנות אחריהם, לארוז אוכל אם נשאר בצורה מסודרת במקררים, ולהשאיר מטבח נקי ומסודר כפי שקיבלנו אותו, לא תרגישו שאירחתם בכלל, התפקיד שלנו הוא לדאוג שאתם, בעלי האירוע מבלים ונהנים כמו כל שאר האורחים שלכם.

תפריטים מומלצים לשבתות חתן

אנחנו מתמחים בקייטרינג לשבת חתן,  אירועים כאלה מתקיימים מידי שבת.

להלן תפריטים מתאימים לשבת חתן, תפריט בראנץ , תפריט אביב , תפריט רוסטביף עשיר , תפריט חורף חם

בכל התפריטים אוכל טרי וטעים, דגש על חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר שניתן למצוא,

הם שונים זה מזה במגוון הפריטים בכל תפריט ובהתאמה במחירם.

נשמח לייעץ ולהמליץ לכם על תפריט מתאים.

הפקת אירוע שבת חתן

מעבר לאוכל, אם תרצו, תוכלו לקבל מאתנו הפקת אירוע מלאה: כל השירותים הנלווים לאוכל, שתייה חמה קרה ואלכוהולית, שכירת ריהוט וכלים יפים חד/רב פעמיים, צוות מנהל/ת אירוע,  שף/שפית  וצוות מלצרים/יות מיומן לאירוע.

הקפידו לשריין מקום מספיק זמן מראש, אירועי שבת חתן, התאריך שלהם קשיח, לא ניתן להזזה, בניגוד לאירועי קייטרינג ליום הולדת למשל, מרגע ששוריין תאריך לטובת לקוח, הלקוח הבא שמתקשר ישמע שאירוע בתאריך זה אינו אפשרי.

הקדימו הזמנותיכם !

תוכן עניינים
קייטרינג לשבת חתן

שתף דף

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print